Subskrybent kanałów informacyjnych

  • : Function ereg() is deprecated in /home2/all4upl1/public_html/flesz/includes/file.inc on line 649.
  • : Function ereg() is deprecated in /home2/all4upl1/public_html/flesz/includes/file.inc on line 649.
  • : Function ereg() is deprecated in /home2/all4upl1/public_html/flesz/includes/file.inc on line 649.
  • : Function ereg() is deprecated in /home2/all4upl1/public_html/flesz/includes/file.inc on line 649.
  • : Function ereg() is deprecated in /home2/all4upl1/public_html/flesz/includes/file.inc on line 649.
  • : Function ereg() is deprecated in /home2/all4upl1/public_html/flesz/includes/file.inc on line 649.

Pożar na składowisku odpadów opanowany. Samolot, śmigłowiec i setka strażaków w akcji

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 20:18
Strażacy w niedzielę wieczorem opanowali pożar, który wybuchł po południu na składowisku odpadów komunalnych w Kędzierzynie-Koźlu – Sławięcicach. Nadal dogaszają pogorzelisko, wykorzystując ciężki sprzęt. Hałda, która objęta była ogniem, ma około siedmiu metrów wysokości i zajmuje powierzchnię 100 na 60 metrów.

Reporter 24 odkrył las w kształcie psa. "Wszyscy byli w szoku"

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 19:06
Reporter 24 przy pomocy drona wykonał zdjęcie lasu, które swym kształtem przypomina psa. Niecodzienny widok zaobserwował w okolicach Jawora (Dolnośląskie). "To chyba jedyne takie miejsce na świecie" - twierdzi pan Jacek.

"Minister Ziobro jest gwarantem bezpieczeństwa dla wielu kolesi z PiS"

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 18:41
Zbigniew Ziobro nie jest obciążeniem dla Zjednoczonej Prawicy - ocenił w "Faktach po Faktach" w TVN24 Kamil Bortniczuk z Porozumienia, odnosząc się do ewentualnej odpowiedzialności ministra sprawiedliwości w związku z doniesieniami o akcji hejtu organizowanej przez podległych mu pracowników resortu. Radomir Szumełda z Komitetu Obrony Demokracji ripostował, że Ziobro "jest obciążeniem, ale jest bezpieczny", jako "gwarant bezpieczeństwa dla kolesi z PiS".

Noszą ze sobą worki. "Jedna osoba nie ma czego szukać w jaskini"

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 17:47
- Ten, kto cierpi na klaustrofobię, raczej nie ma czego szukać w jaskiniach. Na pewno trzeba potrafić znosić zimno i ciemność – uważa Dariusz Bartoszewski, doświadczony taternik i kartograf jaskiniowy. Zna bardzo dobrze Jaskinię Wielką Śnieżną w Tatrach, gdzie przez kilka dni trwała akcja ratunkowa, którą śledziła cała Polska. W rozmowie z Magazynem TVN24 Bartoszewski opowiada o specyfice działania jaskiniowych odkrywców.

Prognoza pogody na jutro: nieznośnie gorąco i z gwałtownymi burzami

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 16:32
Przed nami na ogół pogodna noc, choć na południu Polski może zagrzmieć. W poniedziałek termometry pokażą maksymalnie 32 stopnie Celsjusza. Na południu pojawią się też burze - lokalnie z gradem i ulewami.

Iwiński "ze smutkiem" pisze do Czarzastego. "Nie pojmuję decyzji"

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 15:51
"Moje nazwisko nie znalazło się dotąd na listach kandydatów" - napisał w niedzielę na Facebooku wieloletni poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej Tadeusz Iwiński, który nie znalazł się na listach Lewicy przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. "Szczerze mówiąc, nie pojmuję dość arbitralnie podjętej decyzji, uniemożliwiającej mi udział w wyborach i uważam ją za błędną" - zwrócił się do przewodniczącego SLD Włodzimierza Czarzastego.

Przerwana akcja wieszania bucików. Radny PiS: to atak na księży, którzy są ostoją polskości

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 14:26
W niedzielę w wielu miastach w Polsce podjęto akcję wieszania na bramach kościołów dziecięcych bucików, w proteście przeciwko ukrywaniu czynów pedofilskich przez katolickich hierarchów. To druga odsłona międzynarodowej inicjatywy "Baby Shoes Remember. W Szczecinie akcja została przerwana przez kontrmanifestację. - To jest akcja robiona po to, żeby uderzyć w księży Kościoła, którzy są w tej chwili ostoją polskości, ostoją polskich wartości - ocenił radny Prawa i Sprawiedliwości Dariusz Matecki.

Wasilewskiego prognoza pogody na 16 dni: ochłodzenie dopiero we wrześniu

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 12:22
Do Polski kolejny raz tego lata dotrze fala gorącego powietrza z Afryki.

Sprawdź, gdzie jest burza

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 12:16
Nad krańcami południowymi Polski, a dokładniej nad Śląskiem i Małopolską, rozbudował się front burzowy, który przynosi wyładowania atmosferyczne.

PiS będzie pękać i kruszeć

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 11:48
Afera "Piebiaka i spółki" uruchomiła dynamikę polityczną, która nieuchronnie prowadzi do strukturalnego przeciążenia politycznego PiS - pisze dla Magazynu TVN24 Ludwik Dorn.

"W Ministerstwie Sprawiedliwości działy się rzeczy straszne"

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 10:58
Zbigniew Ziobro poniesie w przyszłości odpowiedzialność. Trybunał Stanu dla ministra Ziobry to jest rzecz, o którą Lewica będzie walczyła - powiedział w "Kawie na ławę" sekretarz generalny Wiosny Krzysztof Gawkowski, odnosząc się do doniesień o zorganizowanej akcji szkalowania niektórych sędziów. Szef kancelarii premiera Michał Dworczyk przyznał, że "jeżeli zostało naruszone prawo, jeżeli zostały złamane przepisy, to ta sprawa zapewne będzie miała dalszy swój ciąg".

Przeliczył się z kapustą i dostał mandat

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 09:36
W Gizałkach pod Kaliszem inspektorzy transportu drogowego zatrzymali do kontroli ciężarówkę. Okazało się, że kierowca wiezie ponad siedmiotonowy ładunek. To ponad 10 razy więcej niż można było zapakować do tego samochodu.

1 września w Warszawie przemówienia trzech prezydentów

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 09:33
W niedzielę, 1 września na placu Piłsudskiego w Warszawie w ramach obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej przemówienia wygłoszą prezydenci Polski, Niemiec i Stanów Zjednoczonych - poinformował szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

Trotyl, granaty, karabiny i rewolwery. Policjanci dwa dni zabezpieczali arsenał

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 09:28
57-latek z Wronia (Kujawsko-Pomorskie) usłyszał zarzuty i trafił do aresztu za zgromadzenie imponującego arsenału. Policjanci i saperzy dwa dni usuwali broń, amunicję i środki wybuchowe z jego posesji.

"Ten samolot leciał i się palił, całą rodziną wyszliśmy przed budynek"

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 09:12
Po ataku Niemców jeden z silników Liberatora zaczął płonąć. Pilot próbował wykonać manewr pikowania w dół, by ugasić pożar, ale okazało się, że nie jest już w stanie dalej lecieć. Dowódca kazał lotnikom wyskakiwać z samolotu. Z ośmioosobowej załogi uratował się tylko strzelec pokładowy. Samolot 16 października 1944 roku rozbił się pod Krakowem. Teraz eksploratorzy wydobywają z ziemi to, co z niego pozostało.

Sześciolatka uruchomiła samochód i potrąciła dwie osoby

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 08:57
Sześcioletnia dziewczynka wsiadła za kierownicę samochodu, odpaliła go i potrąciła swojego dziadka oraz siostrę. Oboje trafili do szpitala.

"Czy jestem bohaterem? Nie wiem. Po prostu zrobiłem to, co uważam za stosowne"

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 08:47
- Pracuję w szpitalu, wiem, co to znaczy, kiedy w sytuacjach ekstremalnych brakuje rąk do pracy - powiedział w rozmowie z TVN24 Robert Szulc, ratownik medyczny z Łodzi, który pomagał w akcji ratunkowej po gwałtownej burzy w Tatrach. Będąc na wakacjach z rodziną, zgłosił się do pomocy w zakopiańskim szpitalu, rezygnując z urlopu.

"Upał będzie się rozlewał na cały kontynent". W połowie tygodnia nawet 34 stopnie

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 08:29
Przed nami upalny tydzień z temperaturą przekraczającą 30 stopni Celsjusza. - Jest prawdopodobieństwo, że ten upał i napływ gorącego powietrza przedłuży się do pierwszych dni września - powiedział we "Wstajesz i weekend" na antenie TVN24 prezenter pogody Tomasz Wasilewski.

Tak polska rodzina niszczy klimat

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 08:02
Na wysypiska śmieci trafia aż jedna trzecia produkowanej na świecie żywności. Ta zmarnowana każdego roku żywność waży ponad miliard ton. Starczyłoby jej na wykarmienie wszystkich mieszkańców Polski przez 66 lat.


 A przecież tak łatwo można zapobiec marnowaniu jedzenia. Materiał programu "Epicentrum" w TVN24 BiS.

Tu rodzą się same dziewczyny? Jedziemy do wsi i mówimy: sprawdzam

Wiadomości z Polski - nie, 08/25/2019 - 07:32
Dziewczyny w mundurach w straży, dziewczyny w komżach przy ołtarzu w kościele, od dziewięciu lat rodzą tu się tylko dziewczyny. Cud? Przypadek? Opinie naukowców są podzielone. A wójt wyznacza nagrodę za spłodzenie męskiego potomka. - Jakby ktoś dał zakład, w którym dawałby mi kurs wyższy niż dwa na to, że urodzi się chłopczyk, to stawiałbym w ciemno prawie wszystkie pieniądze - mówi nam bukmacher. A my jedziemy do wsi i mówimy: sprawdzam.
Subskrybuj zawartość